SUKIENKA DRESOWA we wzór kwiatowy z kolekcji BOTANICAL VINTAGE. Wersja ciepła uszyta z dzianiny z tzw.''misiem'' typu SOFT TOUCH z lewej strony. Posiada prosty komin, który można nosić jako kaptur. Wysoka jakość bawełny sprawia, że materiał nie elektryzuje się, a szwy nie przekręcają się po praniu.
Komin jest spinany chwytaczem* ze skóry naturalnej. ( Jeśli chciałabyś/ chciałbyś chwytacz ze skóry ekologicznej prosimy o napisanie tej informacji w komentarzu do zamówienia. Dostępne kolory: czarny lub jasnoszary)
* Chwytacz, ze względu na unikatowość skóry i jej niepowtarzalność, dobiera projektant. W związku z tym do zakupionej sukienki może być dołączony inny kolor chwytacza ( nie tylko różnić się odcieniem) niż widoczny na zdjęciu.
Model posiada luźną formę z dopasowanymi rękawami zakończonymi dziurką na kciuk. Kieszenie w szwach bocznych.
Kolor: Wzór taki jak na zdjęciu - Ze względu na użycie materiału we wzór poszczególne sztuki mogą różnić się miejscem jego rozmieszczenia; komin szyty na surowo: wnętrze lewa strona dzianiny
Skład: bawełna 92%; elastan 8% ( możliwość kurczliwości +/- 5%)
Rozmiar one size pasuje na S/M/L/XL
- - długość całkowita: 92 cm
- - obwód w klatce piersiowej: 128 cm
- - obwód w bicepsie: 30 cm
Pielęgnacja: prać w pralce w temperaturze do 30st. C w dobrych środkach piorących, można odwirować. Należy ZAWSZE ODPINAĆ CHWYTACZ ZE SKÓRY NATURALNEJ. NIE WOLNO SUSZYĆ W SUSZARCE.