BLUZA KAPTUR WINTER ZERAYA RÓŻ + BRĄZ
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Bluza WINTER ZERAYA
Zimowa odsłona kultowej bluzy Zeraya.
Połączyłyśmy dzianinę dresową z tkaniną typu baranek, tworząc nieoczywiste, miękkie pasy, które łączą ciepło i strukturę w idealnych proporcjach.
Charakterystycznym akcentem są asymetryczne rękawy – jeden gładki, z dzianiny dresowej, drugi z baranka.
Ten detal nadaje bluzie wyjątkowego charakteru i lekko artystycznego wyrazu.
Winter Zeraya to model oversize z dużym kapturem, w którym można się dosłownie schować przed zimą.
Otulająca forma, miękkość tkanin i zbalansowane proporcje sprawiają, że bluza łączy w sobie komfort, przytulność i nowoczesny design.
W tej wersji Zeraya zyskała pięć wyjątkowych zestawień kolorystycznych – każde z nich inne, każde z charakterem.
To model stworzony na chłodniejsze dni, pełen luzu i tej typowej dla Nubee nonszalancji formy.
Bluza ma także otwory na kciuk w ściągaczach rękawów, które zwiększają komfort i podkreślają sportowo-luzacki charakter modelu.
Jej mocno oversize’owa forma sprawia, że pasuje zarówno na drobne sylwetki XS, jak i większe rozmiary. Zeraya to model, który otula, daje przestrzeń i wyróżnia – dokładnie tak, jak lubimy w Nubee.
Rozmiar ONE-SIZE:
- długość całkowita mierzona od ramienia: +/- 68 cm
- obwód w klatce piersiowej: 150 cm
Kolor: PASKI DZIANINA DRESOWA SPINX + BRĄZOWY BARANEK
Skład: dzianina dresowa: bawełna 90%; poliester z recyklingu 10%, drapowanie tzw. "misio" z lewej strony (możliwość kurczliwości +/- 5%), baranek: 70% bawełna 30% poliester.
Pielęgnacja: prać w pralce w temperaturze do 30st. C w dobrych środkach piorących, można odwirować.
UWAGA! BLUZA GRUBA, MIĘISTA, DRAPOWANA PO LEWEJ STRONIE. DO PIERWSZEGO PRANIA MOŻE ZOSTAWIAĆ PYŁKI Z "BARANKA" OD SPODU.