POWERBANK 9000 mAh - INDIGO

89.00 159.00

To największy POWERBANK, czyli awaryjny akumulator od marki Fresh'n'Rebel, który ma pojemność 9000 mAh równającą się trzykrotnemu naładowaniu telefonu bądź dwukrotnemu uzupełnieniu baterii iPad Mini oraz raz dużego tabletu czy aparatu.

POWERBANK marki Fresh’n’Rebel to przenośny akumulator,który zapewni Ci komfort codziennego użytkowania telefonu, tabletu czy kompaktowego aparatu fotograficznego. Baterie w sprzętach elektronicznych bardzo szybko się rozładowują, zwłaszcza w smartfonach, które potrafimy używać non-stop. Bateria słabnie nie tylko przez rozmowy telefoniczne, ale również odtwarzanie muzyki, włączone aktywne powiadomienia z różnych aplikacji czy fotografowanie za pomocą wbudowanego aparatu. Podobnie podczas dalszych wycieczek czy podróży – wówczas pełna bateria w telefonie, tablecie i aparacie jest absolutnym priorytetem. POWERBANK 9000 mAh jest właśnie po to, aby w każdej sytuacji i w każdym miejscu móc szybko doładować swój sprzęt.

Kompaktowy, bezpieczny, w różnych kolorach i pojemnościach do wyboru, a do tego w atrakcyjnej cenie. Powerbank Fresh’n’Rebelposiada aktywną ikonę, która informuje w jakim stopniu sprzęt jest już naładowany, do tego dzięki wbudowanym zabezpieczeniom, nie przegrzewa ani nie niszczy baterii w twoich urządzeniach.Łączy się za pomocą USB, jest więc kompatybilny ze wszystkimi sprzętami dostępnymi na rynku.

Powerbank przydaje się nie tylko podczas podróży, możesz go nosić  w torbie "na wszelki wypadek", bo nigdy nie wiadomo, kiedy zdarzy ci się wyjść z domu z prawie rozładowanym telefonem. To także dobre rozwiąznie dla osób, dla których smartfon jest narzędziem codziennej pracy, którzy nie mogą sobie pozwolić na to aby być "offline".

Specyfikacja Powerbank 9000 mAh:

• Pojemność baterii: 9000 mAh - wystarcza na trzy pełne doładowania baterii w telefonie lub 2 doładowania iPad Mini lub jedno doładowanie iPad Air.

• Wejście: 5 V / 1,5 A (maks.)

• Wyjście 1: 5 V / 1 A, Wyjście 2: 5V/2,4A

• Waga: 198g

• Mechanizmy ochrony: Ochrona nadprądowa, przed przepięciami, przed wysoką temperaturą, przed przeciążeniem, przed zwarciem

Wymiary:

Wysokość - 97mm

Szerokość - 69mm

Głębokość - 25mm
Kurier DPD
do 5 kg na terenie Polski - 15 zł
powyżej 5 kg na terenie Polski - 30 zł

Poczta Polska
list polecony
paczka zagraniczna do 1 kg - 35 zł
paczka zagraniczna do 2 kg - 65 zł 


Paczka pobraniowa
do 5 kg na terenie Polski - 26 zł

Udostępnij

Podobne produkty

Brak produktów

Powiadom mnie kiedy produkt pojawi się na stanie

Wybierz swój wariant i podaj adres email a powiadomimy Cię gdy pojawi się na stanie

Dołącz do naszego newslettera!